Szybki kontakt

Bezpieczy Salon!

04.05.17

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów zakupiliśmy i od teraz dysponujemy najwyższej jakości autoklawem- klasy B,dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Klientom 100 % bezpieczeństwa podczas wykonywanych przez nas zabiegów. Dotychczas usługę sterylizacji świadczył dla nas podmiot zewnętrzny tj. Wielospecialistyczny Szpital Powiatowy S.A. w Tarnowskich Górach.

W związku z tym, że podczas wykoywania niektórych zabiegów kosmetycznych wykorzystywane są narzędzia przerywające ciągłość skóry muszą być one dezynfekowane, myte i sterylizowane na najwyższym pozomie.

 

Najskuteczniejszą metodą zniszczenia wszystkich mikroorganizmów i ich przetrwalników jest sterylizacja za pomocą autoklawu ciśnieniowo-parowego, gdzie z destylowanej wody powstaje para wodna osiągająca temperaturę do 134°C, co w odpowiednim czasie ( 3-30 minut) i właściwym ciśnieniu gwarantuje pełną kontrolę procesu sterylizacyjnego oraz najwyższy poziom czystości mikrobiologicznej sterylizowanych przedmiotów. Proces sterylizacji polega na zniszczeniu wszystkich wegetatywnych jak i przetrwalnikowych form mikroorganizmów.

 

Pamiętaj! Masz prawo zapytać czy narzędzia są sterylizowane, poprosić o pokazanie autoklawu lub umowy z podmiotem, który służy usługę sterylizacji.

Oferta

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o aktualnych promocjach i programie lojalnościowym.

Oferta Oferta

Znajdziesz tutaj opisy wszystkich dostępnych w naszym gabinecie kosmetyków detalicznych.

Oferta